Літній оздоровчий табір "Сонечко". Ласкаво просимо!!!
З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при Кролевецькій ЗОШ І-ІІ ступенів №7 влітку працює пришкільний оздоровчий табір „Сонечко” денного перебування.
Мета і завдання табору – спрямувати перебування дітей в таборі на їх комплексне оздоровлення через використання традиційних та інноваційних форм табірної роботи; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг; забезпечити систематичні заняття дітей фізичною культурою. У таборі діти максимум часу проводять на свіжому повітрі: бігають, стрибають, одним словом, відпочивають.
Краєзнавчий напрям виховної роботи – це різноманітні екскурсії та подорожі стежинами рідного міста, Сумщиною. Кожного року діти подорожують різними маршрутами та відшуковують нові, ще невідомі їм куточки рідного краю.
12 червня 2014 року вихованці табору відвідали музей авіації у м. Конотоп, де екскурсовод ознайомив із історією авіації, гелікоптерами зокрема. На власні очі діти побачили перший вертоліт та різні сучасні моделі, почули цікаву розповідь про їх створення. Також було дозволено посидіти в кабіні сучасного гелікоптера Мі-8. Діти були дуже задоволені від екскурсії до музею, що знаходиться під відкритим небом. Поїздка вдалася.
Нові фотоматеріали з життя ЗОШ №7, а саме: „Свято останнього дзвоника”, „Складаємо екзамени на зрілість”, „До побачення, рідна школо!”, „Екскурсія до авіамузею (м. Конотоп)” викладені у рубриці „Фотоальбоми”. Гарного Вам перегляду... p.s. Не забувайте, будь-ласка" про ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ під час канікул. Педагогічний колектив ЗОШ №7 бажає відвідувачам сайту здоров'я, достатку, злагоди, щастя, миру!!!
Щоб пам'ять про героїв жила вічно!
З метою організації патріотичного виховання учнівської молоді та відзначення 69 річниці з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні у Кролевецькій ЗОШ №7 були проведені наступні заходи:
1. Виховна година для учнів 7-8 класів "Тих днів не померкне слава";
2. Конкурс дитячих малюнків "Збережемо пам'ять про подвиг";
3. Зустрічі з ветеранами та дітьми війни;
4. Мітинг-реквієм "Ніхто не забутий, ніщо не забуте".
День цивільної оборони
З 22 по 25 квітня відбулися заходи, присвячені Дню цивільної оборони. Ці заходи є завершальним етапом щорічного навчання учнів з курсу „Основи здоров’я” та „Цивільна оборона”, на яких закріплюються отримані теоретичні знання про небезпеку, що трапляється, або може виникнути на відповідній території, про її причини, наслідки для людей і навколишнього середовища та відпрацьовуються практичні дії з особистої безпеки і захисту учнів під час надзвичайних ситуацій. На виховних заходах учні ознайомилися з теоретичним матеріалом із цивільного захисту населення. Підсумком навчання з ЦО стало проведення тренувальної евакуації дітей зі школи.
Врожай "Колосків" на ниві Знань
25 квітня учні нашої школи взяли участь у Міжнародному інтерактивному конкурсі „Колосок”. Учасники активно відповідали на цікаві та оригінальні запитання весняного „Колоска”.
"Свято Пасхи"
18 квітня учні 5 класу (кл. керівник Момот Т.О.) підготували та провели цікаву розважально-пізнавальну програму до Великодніх свят, на яку були запрошені вчителі та всі бажаючі. У виконанні дітей прозвучали гарні пісні-веснянки. Школярі почули цікаві розповіді про історію Пасхи, мистецтво розмальовування писанок. Програма була насичена різноманітними тематичними конкурсами і танцями. Наприкінці журі визначило дітей-переможців, які були нагороджені заохочувальними призами та грамотами у різних номінаціях.
"Посади дерево"
Під час проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану міста та у рамках тижня довкілля, в нашій школі відбулась екологічна акція „Посади дерево”. У даній квітневій акції взяли участь школярі 1-9-х класів.
На шкільному подвір`ї та у саду вихованці ЗОШ №7 висадили багато молодих дерев (ялинки, клени, липи, дубки, горобину, айву), полили та обгородили їх, щоб прижились. Хай росте наш сад та простягаються до сонця гілочки щойно посаджених дерев!
„Конкурс дружин юних пожежників”
З метою уникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, у Кролевецькій ЗОШ №7 було створено три агітбригади: „Юні пожежники” (5 клас), „Рятівники” (6 клас), „Квант” (9 клас).
Учасники кожної команди заздалегідь склали план роботи з протипожежної безпеки, над виконанням якого працюють і сьогодні. Юними пожежниками були проведені такі заходи: 1) виставка фотоматеріалів на протипожежну тематику; 2) створення малюнків на тему „Вогонь – друг, вогонь – ворог”; 3) проведення вікторини „Пожежна безпека”, акції „Обережно! Вогонь!”; 4) виготовлення буклетів, знаків протипожежної безпеки та ін.
21 березня відбулося змагання команд юних пожежників, яке засвідчило про небайдужість учнів до правил пожежної безпеки, прагнення запобігти пожежам не лише у школі й вдома, а й у всьому світі. Члени журі відзначили кращих учасників (Шкарупа Руслан, Камінський Юрій, Тарасенко Марина, Івашина Каріна, Яценко Владислава, Давиденко Євгенія), які гідно представили школу на районному конкурсі.
„Міс школи – 2014”
18 березня 2014 року в приміщенні школи №7 відбувся конкурс „Міс школи – 2014”. До участі у конкурсі були запрошені дівчатка 3-5 класів, які, на нашу думку, були неперевершені. Під безперервний потік позитивних емоцій та неймовірної інтриги конкурс пройшов на одному диханні. Учасниці мали можливість продемонструвати свою красу, вміння триматися на публіці, відповідати на каверзні запитання, показати власні таланти.
Конкурсна програма складалась із конкурсів: візитка, "Моє ім'я", "Мій стиль", інтелектуальний, "Мої таланти", господарочка, модель сезону. Дівчата-учасниці стали переможницями в номінаціях "Міс артистичність", "Міс грація", "Міс інтелект", "Міс креативність".
Переможцем конкурсу стала учениця 4 класу Жовтя Євгенія, яка виборола титул "Міс школи – 2014"
Колектив ЗОШ I-II ступенів №7 та запрошені батьки щиро привітали з участю у конкурсі всіх юних красунь. Вважаємо, що ви всі надзвичайно чарівні, талановиті і неповторні!!! Бажаємо нашим конкурсанткам успіхів і надалі!!!
Конкурс читців, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка
Шевченкове слово у віках не старіє
І став для нас Шевченко заповітом,Безсмертним, як саме людське життя.Ми будем славить перед цілим світомЖиве й святе Шевченківське ім’я!
Щороку на початку березня в Кролевецькій ЗОШ №7 відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем. 9 березня 2014 року – дата особлива, адже великому синові українського народу виповнюється 200 років!
З нагоди цього свята учителі провели тематичні уроки, бесіди, виховні години, літературні конкурси, основна мета яких: формування інтересу до прочитання творів Шевченка, глибоке дослідження його життєвого і творчого шляху, поглиблення особистих знань та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова.
Учні збагатили свої знання, переглянувши документальний фільм «Мій Шевченко». Школярі дізналися про цікаві факти із біографії митця, які раніше були невідомі. Кращому сприйняттю особистості Кобзаря сприяли виставка художньої та наукової літератури «Тарас Шевченко – великий син свого народу», експозиція картин художника.
Переможцями літературної гри «Іду з дитинства до Тараса…» стали учні 9 класу Івашина Каріна (І місце), Шкарупа Руслан (ІІ місце), Камінський Юрій (ІІІ місце). Відбувся І етап конкурсу «Тарас Шевченко – провісник долі України», на якому школярі створювали ілюстрації до творів Кобзаря. Роботи Івашини Каріни, Яценко Владислави, Бєлоусової Вікторії та Камінського Юрія були відзначені дипломами. Не залишилися байдужими до Шевченківського слова учні початкових класів, які продемонстрували вміння виразно декламувати напам’ять поезії митця.
Учасники змагань довели, що, звертаючись до Кобзаря, вони «причащаються вічністю», мудрішають, духовно зростають, бо Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, патріотизму й щирої любові до України.
Свято зустрічі!
Життя, як пісня, а в пісні є слова: „Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались!” Це „Здорово!” відчував кожен із випускників минулих років Кролевецької ЗОШ І-ІІ ступенів №7, який 8 лютого 2014 року приїхав чи прийшов до своєї школи.
У святково прикрашеній залі, обладнаній мультимедійними засобами, відбулася зустріч. Випускники були приємно вражені змінами, які відбулися в храмі науки останніми роками, Школа сьогодні – це упорядкована прилегла територія, відремонтовані, осучаснені навчальні класи, на яких лежить сивина століття.
Змінилися й колишні випускники. Декого з них важко було впізнати з першого погляду. Але голос, очі, посмішка залишились тими ж. Радість, жарти, спогади, позитивні емоції... їх було багато. Розділили їх і вчителі-предметники, класоводи, класні керівники. Спогади повернули у роки дитинства, де було так затишно, і де вирували мрії, надії, сподівання. Бо дитинство – це щаслива пора, це країна, в яку жоден дорослий вже ніколи не потрапить. Але теперішні вихованці запросили гостей поринути на деякий час у країну дитинства, у світ чарівної казки.
Випускники отримали нову життєдайну енергію від спілкування, від зустрічі з однокласниками, вчителями і одним з найстаріших навчальних закладів, ім'я якого вони мають гідно нести через роки.
Вікторина для учнів 1-4 класів: "Люби і знай свій рідний край!"
Тиждень безпеки дорожнього руху
Безпечний рух на дорозі – запорука безпечного життя! Під таким гаслом розпочався тиждень безпеки дорожнього руху у Кролевецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №7. Серед заходів, які були проведені у закладі, учням запам'ятався „Єдиний урок безпеки дорожнього руху”, який відповідно до віку вихованців, проводився на годинах спілкування. Під час зустрічі з представником служби ДАЇ Бондаренком Віталієм Вікторовичем обговорювалися проблеми руху на дорозі, коли його учасниками стають підлітки на мопедах та скутерах.
Учні 1-2 класів під керівництвом класних керівників Негір Н.В. та Зибіної О.В. взяли участь у практичному занятті „Безпечна дорога зі школи додому”, під час якого закріпили навички переходу дороги на пішохідному переході та залізничної колії.
Дуже важко членам журі, до складу якого увійшли викладач предмету „Основи здоров'я” Ковтун В.О., керівник „Простору здорового способу життя”, учениця 9 класу Івашина Карина, класний керівник 9 класу Верба С.А., обрати переможців конкурсів. Проте, у номінації „Найкращий класний куточок” переміг 9 клас (кл.кер. Верба С.А.), найбільш інформаційно насиченим, яскравим став плакат „Безпечний рух – запорука життя” учнів 4 класу (кл.кер. Почепинець С.В.), найактивнішими учасниками виставки малюнків „Абетка дороги” виявилися учні 3 та 7 класів (кл.кер. Бузовська В.В. та Сіра Т.М.).
Учні 4 класу разом із класним керівником Почепинець С.В. підготували для своїх молодших друзів цікаву лялькову виставу „Я – учасник дорожнього руху”, під час якої розповіли малечі про правила дорожнього руху, які стали у пригоді Півнику, Зайчику та гостю з Африки Зебрику-Полосатику.
Під час перерв учні 1-4 класів були учасниками гри-подорожі „Країною дорожніх знаків”, яку разом із учнями 8 класу організував класний керівник Краснопольський Б.І.
Перевірити знання з правил безпечної поведінки на дорозі допомогла вікторина „Червоний, жовтий, зелений”, яку в ігровій формі провели для початкових та середніх класів учні 9 класу. Тож заняття у „Школі Світлофора Моргайка” сподобалося усім присутнім.
Швидко промайнув навчальний тиждень, на згадку про який залишилися отримані знання та набутий досвід, а ще - гарний настрій та бажання вчитися у найкращій для усіх нас школі – Школі Довіри та життєтворчості.
Юні інспектори руху(звіт про проведені заходи на осінніх канікулах
у Кролевецькій ЗОШ І-ІІ ступенів №7)
Учителями школи Денисенком О. С. та Вербою С. А. на канікулах були проведені заходи, присвячені 75- річчю створення Сумської області:
- Усний журнал «Рідна Сумщина»
Журнал складався з 2-х сторінок: «Історія» та «Біологія». Учні ознайомилися з архітектурними пам’ятками області, відомими історичними постатями, їх вклад у розвиток Сумщини. Також школярі дізналися про тваринний і рослинний світ нашого регіону.
2. Екскурсія до м. Шостка.
Під час екскурсії учні відвідали місцевий краєзнавчий музей та музей І.М. Кожедуба, де ознайомилися з біографією та військовими подвигами героя-льотчика з с. Ображіївка Шостинського району.
3. Гра «Пошук скарбів».
Учителем математики Стоцькою Мирославою Миколаївною 30 жовтня з учнями школи була проведена гра на свіжому повітрі «Пошук скарбів».
Під час гри учні удосконалювали уміння орієнтуватися на місцевості. Учні з учителями школи здійснили прогулянку до осіннього лісу.
4. Зустріч з дошкільнятами.
Вихованці дитячого садочку №2 «Сонечко» зустрілися з учнями початкової школи. Під час зустрічі учні пригостили дошкільнят чаєм та солодощами, а також проведені «тренувальні» заняття.5. Вистава «Казка про Василину Пречудову».
30 жовтня відбулося засідання круглого столу учнів 5 класу. Школярі підвели підсумки І чверті, підготували цікаву концертну програму. Активні учасники свята отримали солодкі подарунки. Із взаємним візитом учні школи відвідали садочок, де була представлена вистава «Казка про Василину Пречудову».
Місячник патріотичного виховання
Прапор
Прапор являє собою бірюзове полотнище з зображенням славетного Кролевецького рушника. В орнаменті рушника вишите нитками червоного кольору дерево життя українського народу, яке поєднане з тризубом князя Володимира – малим гербом України і символізує вічність українського народу на своїй землі. В центрі прапора розташований герб Кролевецького району.
Герб
У 2001 році затверджені сучасні герб та прапор району. Гербом району є герб міста Кролевець, відомий з 1644 року, затверджений з незначними змінами 4 червня 1782 року з доданням жовтої кайми. Він являє собою зображення Архангела Михаїла з крилами, в одязі воїна, який стоїть на чорному змії, зв’язаному вузлом, тримаючи в одній руці оголений меч, а в другій – золоті ваги, на бірюзовому полі „французького” щита. У верхній частині міська корона вінчає історичний герб міста Кролевця. Ліворуч і праворуч щита герба – обрамлення з дубового листя, що вказує на лісові багатства Кролевеччини, її добробут, міць і славу. У нижній частині – два колоски пшениці, що мають разом двадцять двоє зернят, які дорівнюють кількості суб’єктів (рад) Кролевецького району. Разом з тим колоски символізують основне заняття жителів Кролевеччини з давніх часів до сьогодні і вказують на головні риси характеру її жителів: працелюбність, гостинність, любов до рідної землі. Поряд з колосками, нижче, знаходяться два кетяги калини – одного з національних символів українського народу, який вказує, що Кролевеччина є невід’ємною частиною українського етносу та української держави.